Rreth Nesh

Si prodhuesi kryesor në industrinë kimike, kompania jonë Wenzhou Blue Dolphin New Material Co., Ltd.është e përkushtuar për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve tanë.Falë përvojës dhe ekspertizës shumëvjeçare, ne jemi vendosur si një partner i besueshëm për kompani në industri të ndryshme.Fokusi ynë kryesor është të prodhojmë dhe furnizojmë produkte kimike me cilësi të lartë që plotësojnë nevojat e industrive të ndryshme.

 • rreth-1
 • rreth-2

Produkte të nxehta

Avantazhet tona

Ajo që na dallon nga konkurrentët tanë është përkushtimi ynë për kënaqësinë e klientit.Pikat tona më të mëdha të shitjes janë besueshmëria, qëndrueshmëria dhe qasja e përqendruar te klienti.Ne kemi krijuar një reputacion për ofrimin e produkteve të cilësisë më të lartë në kohë dhe me çmime konkurruese.Për më tepër, ne besojmë në ndërtimin e marrëdhënieve afatgjata me klientët tanë, sepse e dimë se besimi dhe bashkëpunimi i ndërsjellë janë kritike për suksesin.

procesi

Produkte të reja

 • Ndriçues optik OB-1 cas1533-45-5

  Ndriçues optik OB-1 cas1533-45-5

  Performancë e shkëlqyer ndriçimi: OB-1 ofron efekt të shkëlqyer ndriçues për të përmirësuar pamjen vizuale të produkteve tuaja.Duke neutralizuar të verdhat dhe duke rritur bardhësinë, krijon një pamje tërheqëse dhe të gjallë.Shkathtësia: Ndriçuesi ynë optik OB-1 është i gjithanshëm dhe mund të përdoret me sukses në industri të ndryshme.Pavarësisht nëse keni nevojë për një ndriçues për tekstile, plastikë, letër ose detergjentë, OB-1 do të japë rezultate të shkëlqyera.Stabiliteti dhe qëndrueshmëria: OB-1 ka stabilitet të shkëlqyeshëm ...

 • Ndriçues optik OB cas7128-64-5

  Ndriçues optik OB cas7128-64-5

  OBcas7128-64-5 i përket familjes stilbene, e cila siguron performancën e saj superiore si një ndriçues optik.Aplikimi: Ky agjent zbardhues fluoreshent përdoret gjerësisht në industrinë e tekstilit, si veshje, shtroje, perde dhe tapiceri, etj., ku kërkohen shumë ngjyra të gjalla dhe të ndezura.Veçoritë Efekt i shkëlqyer zbardhues: OBcas7128-64-5 korrigjon në mënyrë efektive çngjyrosjen dhe mërzinë, duke i dhënë pëlhurës një pamje të ndritshme dhe të bukur.Afinitet i lartë: i përshtatshëm për të ndryshme...

 • Ndriçues fluoreshent KSN cas5242-49-9

  Ndriçues fluoreshent KSN cas5242-49-9

  Vetitë zbardhuese: KSN jep fluoreshencë të ndritshme, duke përmirësuar kështu bardhësinë, e cila me siguri do të tërheqë vëmendjen e klientëve.Aftësia e tij për të kthyer rrezatimin UV në dritë të dukshme blu ofron një efekt unik ndriçues që do ta veçojë produktin tuaj nga konkurrenca.Gama e gjerë e aplikacioneve: KSN ka një gamë të gjerë aplikimesh dhe mund të përdoret në industri të ndryshme si prodhimi i letrës, printimi dhe ngjyrosja e tekstilit dhe prodhimi i detergjentit.Përputhshmëria e tij me...

 • Ndriçues optik ER-1 cas13001-39-3

  Ndriçues optik ER-1 cas13001-39-3

  ER-Ⅰ shquhet midis shumë ndriçuesve optikë për cilësinë e shkëlqyer dhe performancën e shkëlqyer.Konsiderohet gjerësisht si një mjet i jashtëzakonshëm për transformimin e pëlhurave në produkte të shkëlqyera, të gjalla dhe tërheqëse vizualisht.Ekipi ynë i ekspertëve investoi shumë kohë dhe përpjekje në zhvillimin e ER-I për të siguruar që ai tejkalon standardet e industrisë.Me vetitë e tij të pakrahasueshme zbardhuese, ajo është bërë zgjedhja e parë në industri të tilla si tekstili, letra, plastika dhe detergjentet.Çelësi i suksesit...

 • Ndriçues optik CBS-X/Ndriçues 351 cas27344-41-8

  Ndriçues optik CBS-X/Ndriçues 351 cas2734...

  Detajet e produktit Formula kimike: C26H26N2O2 Numri CAS: 27344-41-8 Pesha molekulare: 398.50 Pamja: pluhur kristalor i verdhë i lehtë Pika e shkrirjes: 180-182°C Tretshmëria: i patretshëm në ujë, i tretshëm në tretës organikë: është i papajtueshëm me COB1-35 polimere të ndryshme, duke përfshirë klorurin polivinil (PVC), polietileni (PE) dhe poliestër (PET).Mund të përdoret në prodhimin e tekstileve, detergjenteve, plastikës, letrës dhe industrive të tjera që kanë nevojë për përmirësimin e bardhësisë dhe...

 • Agjent ndriçues optik BBU/Ndriçues optik 220 CAS16470-24-9

  Agjent ndriçues optik BBU/Optical Brightene...

  Optical Brightener 220, një agjent zbardhues fluoreshent shumë efikas dhe i gjithanshëm, përdoret gjerësisht në industrinë e tekstilit, letrës, plastikës dhe detergjentit.Ai vepron duke thithur dritën e padukshme ultravjollcë dhe duke e ri-emetuar atë si dritë blu e dukshme, duke kundërshtuar kështu zverdhjen natyrale të materialeve.Ky proces përmirëson në mënyrë dramatike pamjen e produktit përfundimtar, duke gjeneruar një efekt të bardhë të shkëlqyer dhe të pastër.Detajet e produktit 1. Specifikimet - Kimike Optical Brighte...

 • Ndriçues fluoreshent 135 cas1041-00-5

  Ndriçues fluoreshent 135 cas1041-00-5

  Agjenti zbardhues fluoreshent 135 është një pluhur i verdhë i ndezur, lehtësisht i tretshëm në tretës organikë, por i patretshëm në ujë.Ka një pikë të lartë shkrirjeje dhe stabilitet të mirë termik, duke siguruar efektivitetin e tij në teknika të ndryshme përpunimi.Efikasitet i lartë i shkëlqimit dhe bardhësisë: Shkëlquesi ynë kimik optik 135 ofron përmirësim të shkëlqyer të shkëlqimit dhe bardhësisë, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për produktet që kërkojnë një pamje të gjallë dhe tërheqëse.Efekti i zgjeruar i ndriçimit është l...

 • Ndriçues optik 378/ FP-127cas40470-68-6

  Ndriçues optik 378/ FP-127cas40470-68-6

  Fushat e aplikimit - Tekstile: Optical Brightener 378 mund të aplikohet lehtësisht në pambuk, poliester dhe pëlhura të tjera sintetike për të përmirësuar pamjen e produkteve të tekstilit të përfunduar.- Plastika: Ky agjent ndriçues përdoret gjerësisht në industrinë e plastikës, ku ndihmon në përmirësimin e tërheqjes vizuale të materialeve dhe produkteve plastike.- Detergjentët: Optical Brightener 378 është një përbërës thelbësor në detergjentët e rrobave, pasi rrit ndjeshëm shkëlqimin dhe bardhësinë e rrobave.Bëhu...

 • Ndriçues optik OB-2 cas2397-00-4

  Ndriçues optik OB-2 cas2397-00-4

  OB-2 CAS 2397-00-4 ofron disa avantazhe Efekt i shkëlqyer zbardhues: përmirësoni bardhësinë dhe shkëlqimin e materialit dhe rrit tërheqjen vizuale të tij.Korrigjimi i zgjeruar i ngjyrave: Maskon tonet e padëshiruara të verdha, duke prodhuar ngjyra të gjalla dhe të vërteta.Mbrojtja UV: Thith dhe neutralizon rrezatimin e dëmshëm UV, duke parandaluar degradimin e materialit dhe duke ruajtur cilësinë e tij.Gama e gjerë e aplikimeve: Është i përshtatshëm për materiale të ndryshme si plastikë, tekstile, bojëra, bojëra etj., dhe ka...

 • ndriçues optik KSNcas5242-49-9

  ndriçues optik KSNcas5242-49-9

  Vetitë fizike - Pamja: pluhur kristalor i bardhë - Pika e shkrirjes: 198-202°C - Përmbajtja: ≥ 99.5% - Lagështia: ≤0.5% - Përmbajtja e hirit: ≤0.1% aplikimi KSNcas5242-49-9 ka një gamë të gjerë aplikimesh, duke përfshirë, por pa u kufizuar në - Tekstile: Rrit bardhësinë dhe shkëlqimin e pëlhurave, duke i bërë ato më tërheqëse vizualisht.- Letra: Përmirëson shkëlqimin dhe vetitë reflektuese të letrës, duke rezultuar në printime të gjalla dhe estetikë superiore.- Detergjent: Shtimi i KSNcas5242-49-9 në...

 • Ndriçues optik ER-II cas13001-38-2

  Ndriçues optik ER-II cas13001-38-2

  ER-II cas 13001-38-2 është një ndriçues optik shumë i gjithanshëm dhe i qëndrueshëm, i pajtueshëm me një shumëllojshmëri të gjerë materialesh.Mund të përfshihet lehtësisht në procese të ndryshme si ngjyrosje, printim dhe veshje pa cenuar integritetin e produktit.Me stabilitetin dhe përputhshmërinë e tij të shkëlqyer, ai siguron shkëlqim dhe qëndrueshmëri afatgjatë të produktit përfundimtar.Një nga avantazhet kryesore të ER-II cas 13001-38-2 është efekti i tij i shkëlqyer zbardhues.Në mënyrë efektive maskon të padëshiruarit...

 • ndriçues optik 367/Ndriçues optik KCBcas5089-22-5

  ndriçues optik 367/Ndriçues optik KCBca...

  Performancë e shkëlqyer zbardhuese: Shkëlquesi optik kimik 367cas5089-22-5 tregon performancë të përsosur në përmirësimin e shkëlqimit dhe bardhësisë së ngjyrave, duke eliminuar në mënyrë efektive çdo zverdhje ose zbehje të padëshiruar.Rezultati janë produkte që tërheqin pa mundim vëmendjen dhe tërheqin konsumatorët.Zbatueshmëri e gjerë: Ndriçuesit tanë optikë mund të aplikohen në mënyrë efektive në një shumëllojshmëri materialesh, duke përfshirë pëlhura, plastikë, letër dhe detergjentë.Kjo shkathtësi e bën atë një zgjidhje vërtet të vlefshme për...

Blogu ynë